Смакуй із користю! HausMark

ВІДЕО ЛЕГКІ ГАРНІРИ ЯК СЕКРЕТ КРАСИ

Осінь — золота пора, що дарує щедрий урожай фруктів та овочів, а ще — безліч ідей для смачного приготування різних гарнірів. Це може бути кіноа, стручкова квасоля, броколі, цвітна капуста тощо. Які гарніри споживати, щоб отримувати користь та не шкодити фігурі – розповідає досвідчений ендокринолог-дієтолог Олена Коновалець.

 

 

СУХОФРУКТИ — ДЖЕРЕЛО ВІТАМІНІВ ПРОТЯГОМ РОКУ

Прекрасна пора, щоб робити смачні запаси різноманітних ягід та овочів (у народі — сушки). Сушені продукти зберігають всі необхідні вітаміни та корисні мікроелементи, яких так потребує наш організм протягом року. Які бувають сухофрукти та якими особливостями характеризуються — розповідає досвідчений ендокринолог-дієтолог Олена Коновалець.

 

СЕЗОННІ ФРУКТИ — ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я ТА КРАСИ

Доступність продуктів — важливий аспект у виборі правильного раціону харчування. І хоча в супермаркеті протягом року на полицях можна знайти будь-які фрукти, користь від них може бути ілюзорною. Найкраще вживати сезонні овочі й фрукти — це дуже корисно, смачно і безпечно. Згідно з даними ВООЗ, на добу потрібно з’їдати 400 г свіжих овочів та фруктів для профілактики серцевих захворювань, онкології, діабету та ожиріння. Про універсальне правило «5 порцій» та про ще багато чого цікавого розповідає досвідчений ендокринолог-дієтолог Олена Коновалець. Їжте корисну їжу і будьте здоровими!