Зволожувач ТМ HausMark — вдихай життя на повні груди HausMark

     Так приємно гуляти по лісових стежках, вдихаючи свіже повітря на повні груди, однак рідко вдається робити це в умовах метушливих міських буднів. Проте вихід є – це сучасні зволожувачі повітря. Оснащені різними функціями, вони допоможуть за короткий проміжок часу створити комфортний мікроклімат у приміщенні (як вдома, так і в офісі). Зокрема, стильні та зручні у використанні зволожувачі повітря пропонує торгова марка HausMark!
     Зволожувачі повітря від ТМ HausMark мають низку переваг, завдяки чому їх варто придбати.
♦ Ультразвукова технологія зволоження повітря
♦ Безшумна робота
♦ Економне електроспоживання
♦ Сенсорна панель управління
♦ Пульт ДК у комплекті
♦ Багатофункціональний LED-дисплей
♦ Функції «Таймер», «Нічний режим».
     Для того щоб краще зрозуміти механізм роботи пристрою, розгляньмо детальніше його основні функції.
     Безшумна ультразвукова мембрана створить водяний пил, який перетворить Ваш будинок у маленький оазис, а стильний зовнішній вигляд пристрою гармонійно «впишеться» як у затишний будиночок, так і у квартиру з прогресивним дизайном або сучасне офісне приміщення. Зволожувач повітря дозволить назавжди забути про недосипання, безпричинну втому, підвищить вашу продуктивність і настрій, а просте управління за допомогою інтерактивної панелі або пульта зробить зволожувач справжнім другом, який розуміє і відгукується на ваші потреби. HausMark не тільки подбає про Ваше здоров’я, а й дасть змогу заощадити кошти, адже його споживчі запити електроенергії мінімальні. Без дозаправки зволожувачі HausMark зможуть підтримувати неперервне зволоження до 16 год (у приміщенні площею до 40 м2). До того ж бажаний рівень вологості можна задавати завдяки наявності в пристрої гігростата. Іонізатори, якими також оснащений пристрій, насичуватимуть простір негативно зарядженими частинками — аніонами, що виконують функцію так званих електричних вітамінів, які насичують кров киснем, а також поглинають шкідливі домішки й пил. Для поціновувачів аромотерапії передбачено спеціальний резервуар для аромокрапель. Також є функція «Тепла пара», що підігріває воду для її знезараження.
     На дисплеї можна обрати серед налаштувань такі функції, як «Таймер» (для вибору часу відключення,) «Нічний таймер» (після ввімкнення підсвічування дисплея стає темним).
     Зволожувач повітря HausMark — альянс сучасних технологій, висококласного дизайну і незамінних функцій. Іонізуйте і насичуйте киснем домашній простір, користуйтесь спеціальними функціями нічного режиму, ароматерапії й теплої пари — у всьому цьому вам допоможе зволожувач ТМ HausMark.
Дихайте чистим повітрям і будьте здорові разом зі зволожувачами повітря ТМ HausMark.