Про бренд

HausMark представляє сучасну побутову техніку за доступними цінами. На ринку України компанія з 2013 року. Наша продукція продається в таких великих мережах, як «Епіцентр», «Нова Лінія», у гіпермаркеті 27.ua. Також придбати техніку можна і на сайті HausMark. Завдяки великому асортименту якісної побутової техніки для дому та доступним цінам моделі HausMark завоювали прихильність багатьох українських споживачів. Кожен рік компанія продає близько 500 тис. одиниць своєї продукції. У нас — вигідні гарантійні умови, якісне сервісне обслуговування та оперативне вирішення будь-яких питань щодо користування нашою технікою. Обирайте товар HausMark, який стане надійним помічником у Вашій оселі!

Головні переваги техніки HausMark

Товари виготовляються з якісних матеріалів, що є запорукою міцності та довговічності приладів. Поряд з якістю і простота в процесі експлуатації. Після першого «знайомства» з технікою від HausMark Ви зможете оцінити її можливості та багатофункціональність. З появою побутової техніки HausMark у Вашому домі багато побутових проблем перетворяться на приємне заняття. Не знаєте, як швидко нарізати овочі? Придивіться до кухонних комбайнів, які за лічені хвилини приготують салат із будь-яких овочів або фруктів. І не забудьте про чашку кави, зварену на власній кавомашині від HausMark. Обраний Вами товар ми готові доставити у максимально короткі терміни в будь-який куточок країни.

Побутова техніка для кухні

Вся продукція, що надходить на територію країни, проходить обов’язкову процедуру декларування відповідності діючим технічним регламентам та має всі необхідні дозвільні документи та експертизи.

З метою запобігання підробки техніка HausMark має стікер про проходження контролю якості із позначкою QC* на корпусі. При покупці клієнту видається гарантійний талон, який містить детальну інформацію щодо запобіжих заходів, яких слід дотримуватись у процесі експлуатації, або техніка працювала довго та надійно. Для підтвердження оригінальності товару пакування техніки має голографічний стікер із нанесенням логотипу всередині коробки (крім великих упаковок СВЧ та духовок), який неможливо підробити. Звертаємо вашу увагу, що компанія «Епіцентр К» має ексклюзивні права на реалізацію продукції під ТМ HausMark, що забезпечує найкращі умови для компанії, зручний комплексний сервіс та повноцінний контроль якості для покупців. У гіпермаркетах діє авторизована виробником мережа сервісних центрів. Інтереси покупців для нас — понад усе! Якщо у вас виникли запитання, напишіть нам у формі зворотного зв’язку. Наші фахівці з радістю нададуть вам вичерпні консультації. HausMark — надійний помічник у Вашій оселі!

Наші партнери