5 міфів про продукти HausMark

 

Їсти чи не їсти – ось у чому питання майже кожної жінки, яка мріє схуднути. Щоденна арифметика з підрахунку калорій, кілограмів, сантиметрів – найточніша у світі наука, якій би позаздрив сам Піфагор, зі «своїми штанами». А от штани, до того ж улюблені, у які не може втиснутись жінка, — це вже проблема вселенського масштабу! І що там тямлять ті чоловіки, коли не стримують іронічної посмішки, щойно почувши звістку про чергову спробу від дружини, доньки, а то й тещі сісти на дієту. Світ змінюється, проте незмінною залишається заповітна мрія кожної жінки бути Нею — Богинею. Тож не дивно, що секрети краси та чудодійні дієти швидко передаються з уст в уста і обростають міфами. Ми зібрали 5 найцікавіших з них і вже готові поділитися з вами.

Міф 1. Від білого хліба гладшають, а від чорного — ні, до того ж чорний — корисніший. Колір хліба нічого не означає, варто зважати передусім на його склад. Якщо ви стежите за фігурою, обирайте вироби з борошна не вищого ґатунку. Натомість дозволяється цільнозернове, житнє борошно або борошно з висівками. При цьому текстура хліба має бути щільною, адже якщо вона надто пухка, це свідчить про наявність домішок та розпушувача.

Міф 2. Молочні продукти варто вживати знежиреними. Це не зовсім так. Людському організму молочний жир у невеликих кількостях просто необхідний, адже він є природним консервантом. Якщо молочний жир виключити, потрібно все одно додавати консервант штучний, аби збільшити термін придатності продукту.

Міф 3. Від макаронів гладшають, це не продукт здорового харчування. Не варто плутати макарони швидкого приготування з макаронами твердих сортів пшениці. Перші – справді шкідливі, а от макарони з твердих сортів — багате джерело таких необхідних нашому організмові вуглеводів. Їх сміливо можна включати в раціон 1-2 рази на тиждень.

Міф 4. Якщо їсти яйця — збільшиться рівень холестерину. На рівень холестерину в крові впливають насичені жири та трансжири, але в яйцях їх міститься дуже мало. Згідно з дослідженнями, лише незначна частка холестерину (що міститься в жовтку) потрапляє у кров. Відмовившись від яєць, ви позбавите себе 13 вітамінів і мінеральних речовин, а також смачного сніданку.

Міф 5. Не можна їсти після 18.00. Якщо ви лягаєте спати дуже пізно, а вечеряєте о 17.00 або 18.00, бо хочете схуднути, це не допоможе. Ви пропустите один прийом їжі, а це призведе до того, що організм запустить «режим голодування» і спровокує викид гормонів, тож під час наступного вживання їжі ви обов’язково з’їсте більше. Намагайтеся їсти за 2-3 години до сну.

Якщо ви справді прагнете мати неперевершений вигляд, навчіться розрізняти факти та міфи. Адже факти — перевірена інформація, а міфи — часто додумана і дофантазована. Тож щоб ваша ідеальна фігура так і не залишилася міфічною, користуйтеся безпечними, дієвими і фаховими порадами та рекомендаціями. Будьте красивими душею й тілом, адже в такій гармонії ви справді будете Богинею!